Zmena vo výške členských poplatkov na rok 2015

12.01.2015 15:07

Milí členovia TO KOS Rimavská dolina,
predkladám Vám emailovú správu od predsedu Regionálnej rady, týkajúcu sa zmien v členskom:

Najnovšie správy z Valného zhromaždenia KST v Žarnovici, ktoré sa konalo 10. januára 2015:
Suma za členskú známku sa pre tento rok zvyšuje na:
10 eur - dospelí
 6 eur - študenti (16-26) -okrem externých a dôchodcovia(62-69)
 4 eurá - deti ( 0-15), dôchodcovia (70 a viac) a ZŤP
V tomto navýšení bude zahrnuté už aj poistenie pre členov od poisťovne UNION od 1.4.2015 na 1 rok na celé územie SR, ktoré zahŕňa aj poistenie pre zásah Horskej služby, úrazové poistenie, poistenie za spôsobenú škodu, platí aj pre VHT turistiku (nie horolezectvo), platí aj pre deti a v podstate horná hranice veku nie je obmedzená. Aj keď si pôjdete kúpiť rožky na túru a poraníte sa pri tom, aj na to sa bude vzťahovať. Ešte sú tam aj iné výhody, návrh preverili ľudia z oblasti poisťovníctva a zhodnotili, že by bolo hlúpe takúto ponuku nevyužit. Podmienky poistenia budú zverejnené na stránke KST. Poistenie už bude v rámci všetkých zakúpených členských známok, nedá sa to deliť na tých, čo ju budú chcieť a tých čo poistku nebudú chcieť, čiže pri zakúpení známky bude člen automaticky poistený (od 1.4.2015 na 1 rok)
Poisťovni bude následne potrebné poslať zoznam ľudí, ktorí si známky zakúpia s adresou a dátumom narodenia.. Preto sme toto navýšenie členského (predsedovia regionálnych rád) na Valnom zhromaždení odsúhlasili. Porovnateľná poistka pre jednotlivca stojí inak od 15 do 30 €...

Zatiaľ toľko :-)
predseda regionálnej rady: Jaroslav Brndiar 

----------------------------------------------------------------------

Členské sa vyberá len do konca januára, kto chce byť členom aj v roku 2015, tak Vás poprosím neodkladať si to na poslednú chvíľu. Členské poplatky môžete uhradiť aj u mňa v kníhkupectve. Denne od 8:30 do 16:30 hod.

Ďakujem Vám za pochopenie.

Dušan